Профил на компанијата

Иновативноста на науката и технологијата Водечките иднината

Заедно со брзиот раст на меѓународните изградбата на пазарот, потребите на луѓето за метални градежни материјали производи се зголемува од ден на ден. За да се задоволат барањата на пазарот и во согласност со трендовите на пазарот, alTop фасада копродукции, Ltd е роден со концептот на "стануваат зрели, професионални и карактеристични провајдер сервис интеграција зграда систем". Нашата компанија, интегрирањето на R & D, проектирање, производство, продажба и монтажа во една, е посветен на обезбедување на еден-стоп услуги опфаќа заштеда на енергија завеса ѕид прозорци и врати, алуминиумски производи, производи од нерѓосувачки челик, челични конструкции завеса ѕид и опрема со висок технолошки содржина.

Гледај Повеќе
 • Истражување и развој

 • дизајнот на проектот

 • производство на производи

 • продажбата на производот

За истражување и развој

За истражување и развој

Обезбеди на клиентите со сеопфатна и комплетна решенија и по продажбата техничка поддршка, и се насочени истражување и развој да ги задоволат потребите на клиентите.
За дизајнот на проектот

За дизајнот на проектот

Во-длабочината на анализа на проектот, со "мода, примена, одржлив развој, потенцијалните" како водечки принцип, инкорпорираат најновите концепт на модерната технологија дизајн.
За производство на производи

За производство на производи

Имаме фабрика од околу 40.000 квадратни метри, опремен со различни напредни опрема нумеричка контрола и прскање производствени линии, добро обучени професионални производство тим, строги стандарди за контрола на квалитетот на процесот на производство, инспекција и транспорт.
За продажбата на производот

За продажбата на производот

Има многу случаи производ и услуга на Блискиот Исток, Австралија и Северна Америка, Југоисточна Азија и во други земји и региони. Ние ќе продолжиме да се пробие на пазарот области средината и high-end во големите земји на светот.

компанијата Вести

Иновативноста на науката и технологијата Водечките иднината
Гледај Повеќе
 • Marry Christmas!

  In the blink of an eye, Christmas 2023 quietly arrives, with deer and Christmas trees, the sound of New Year’s bells and countdown, all bad luck will dissipate, and all beauty will meet in the end. All members of ALTOP wish you and your loved ones the best Christmas wish...
 • Completed Project Display Series | Seaside Luxury Homes – One Wellington ST KILDA!

    知名开发商LAS集团与Qualitas合资开发的海滨豪宅-OneWellington ST KILDA,斥资2.25亿美元打造,被评为当地最期待的豪宅之一,终于在最近落幕。 One Wellington ST KILDA, a seaside luxury property jointly developed by renowned developer LAS Group and Qualitas, was built for $...
 • Completed Project Display Series 33- Melbourne Landmark – The Opus Tower!

  由专注于奢华品质的LK Property Group打造的The Opus Tower坐落于墨尔本雅拉河南岸。南岸可谓是墨尔本最时尚浪漫的区域,如果将雅拉河比喻为五线谱,那么The Opus Tower便是耀眼的音符,充满艺术气息的建筑风格和柔和装潢设计与墨尔本南岸文化氛围相得益彰。 The Opus Tower, created by LK Propert...

онлајн порака

WhatsApp Онлајн Chat!