Profili i kompanisë

Risi e shkencës dhe teknologjisë drejtues të ardhmen

Së bashku me rritjen e shpejtë të tregut ndërkombëtar të ndërtimit, kërkesat e njerëzve për produktet e materialeve të ndërtimit metalike janë duke u rritur dita ditës. Për të përmbushur kërkesat e tregut dhe në përputhje me tendencat e tregut, Altop fasadë Co, Ltd ka lindur me konceptin e "bërë një sistem ndërtesë pjekur, profesional dhe të veçantë ofrues të shërbimit të integrimit". Kompania jonë, duke integruar R & D, projektimin, prodhimin, shitjen dhe instalimin në një, është i përkushtuar për të ofruar shërbime me një ndalesë mbuluar perde dritaret e kursimit të energjisë mur dhe dyert, produktet prej alumini, produktet e çelik, strukturave të çelikut mur perde dhe aksesorë me lartë përmbajtja tech.

Shiko më shumë
 • Hulumtim dhe zhvillim

 • hartimi i projektit

 • prodhimin e produktit

 • shitjet e produktit

Rreth kërkimin dhe zhvillimin

Rreth kërkimin dhe zhvillimin

Sigurojë klientët me zgjidhje të plotë dhe të plotë të industrisë dhe pas shitjes mbështetje teknike, dhe të bëjë kërkime në shënjestër dhe të zhvillimit të nevojave të përmbushur klientit.
Dizajni Rreth projektit

Dizajni Rreth projektit

Në analizë të thellë të projektit, me "e modës, zbatimin, zhvillimin e qëndrueshëm, të ardhshëm", si parim udhëheqës, duke përfshirë projektimin konceptin fundit të teknologjisë moderne.
prodhimin e produktit në lidhje me

prodhimin e produktit në lidhje me

Ne kemi një fabrikë prej rreth 40.000 metra katror, ​​të pajisur me të avancuar pajisje të ndryshme numerike e kontrollit dhe spërkatje linjat e prodhimit, të mirë-trajnuar ekip profesional të prodhimit, standardet strikte të kontrollit të cilësisë për të prodhimit proces, inspektimit dhe të transportit.
Rreth shitjet e produktit

Rreth shitjet e produktit

Ka produktit dhe shërbimit shumë raste në Lindjen e Mesme, Australi dhe Amerikën e Veriut, Azinë Juglindore dhe në vende dhe rajone të tjera. Ne do të vazhdojmë për të thyer nëpër zonat e mesme dhe të lartë fund të tregut në rajone të mëdha të botës.

Kompania News

Risi e shkencës dhe teknologjisë drejtues të ardhmen
Shiko më shumë
 • Altop won the bid for Canberra one city hill project!

  Alotp welcomes good news again! Altop stood out in the fierce competition with a number of powerful enterprises. With rich engineering experience, strong technical strength and good reputation, altop successfully won the one city hill project in Canberra.   The project i...
 • Build a new blueprint, build a new quality – altop has won many Australian projects in a row.

  Recently, the good news of ALTOP came again! In the project bidding, the company won the unanimous recognition of customers with solid and efficient work style, good corporate reputation, perfect service standard system and reasonable quotation, and successfully won the bid of...
 • ALTOP公司携手法国VirtualExpo在线展会集团全面进军国际市场

  ALTOP公司携手法国VirtualExpo在线展会集团全面进军国际市场 2020年初突如其来的一场疫情,国际贸易推广方式发生了巨大的变化,以传统展会和客户拜访为主的外贸拓客方式的局限性暴露无遗,让很多外贸企业不得不重新思考对策和寻找出路。   疫情不会改变经济运行的客观规律,只是你的赚钱模式...

mesazhi online

WhatsApp Online Chat!